Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
What a city
123,750 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Sean Biggerstaff1 год назад
That slogan makes me want to move to literally anywhere else.

Robert Connon 🏴🇮🇪🇵🇸🇾🇪🇸🇴🇦🇫1 год назад
@fatweegee Sounds like something you see in one of those "Scottish people being Scottish" YouTube videos

Sassy Vagrant 🏴🏳️🌈1 год назад
That type of thing is exactly why I love Twitter. Less teddy bears, more junkie punching busses!

Brehns1 год назад
As someone once said, People Make Glasgow....a dangerous place to be

Ewan Stuart1 год назад
@campbelln_

Conor O'Neill1 год назад
I left my teddy bear in a cafe at age 30 and didn't get a cupcake. This is pish

Mambo Number Whatever1 год назад
Makes ye proud! 😅

BC1 год назад
😆😆😆

Nathan1 год назад
@The_MJ_Maher


