Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

What a run it’s been ❤️

223,292 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Ian
Ian1 год назад

An incredible run! I was lucky enough to get to the first one at the Ritz in 2017 and the last one tonight in Malta with loads in between

Фото профиля troll#67993456778532
troll#679934567785321 год назад

He'll be back in 2 years. This reunion will be brief. World WTSMG tour for then back to their bands I'd imagine is the plan.

Фото профиля OasisCentral
OasisCentral1 год назад

Potentially. Noel with definitely be back with his band, could see Liam slowing down and working with Squire more.

Фото профиля Jordan
Jordan1 год назад

What a voice he has man

Фото профиля David Condron
David Condron1 год назад

I will never forgive Noel for not letting Liam sing this on the record. This is amazing

Фото профиля Bigmackers
Bigmackers1 год назад

Maybe it’s the recording quality. But he used to sound much better.

Фото профиля JimDandy6788
JimDandy67881 год назад

Absolute💩

Фото профиля 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Rudolph de boer ( Rudy ) 🇬🇧
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Rudolph de boer ( Rudy ) 🇬🇧1 год назад

What a mess this guy is, this isn’t singing this is a form of torture @George__Koch

Фото профиля Benjamin Gibbs
Benjamin Gibbs1 год назад

Life is a journey, not a race. Slow down and enjoy every step.

Фото профиля Don Catoto
Don Catoto1 год назад

He's done.

Похожие видео