Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
What a year x
Комментарии: 8

Kate selby1 год назад
saw you guys for first time ever in London in October ,it was fab ! looking forward to more tour shenanigans in the new year (hopefully some south coast visits 🙏🥰

Tim Mole1 год назад
Highlight of my live music this year…Up The Bracket - O2 Academy Birmingham

JamesH1 год назад
Made it into the highlight reel. (Well, the side of my head). Amazing gig in Brum. Amazing ablum as well.

bri1 год назад
Stockton was class✌️

TOM A SMITH is me1 год назад
What a band

チャックン1世1 год назад
Come to Japan next year please 🙏🙇♂️🇯🇵

Jim1 год назад
And Margate 2025 🎵🎵🎵🎵🎵

@Avalon1 год назад
You guys rock. Can't wait for the next round ♥️

