Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
What an anthem.
42,718 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Sean Dhlamini1 год назад
Beautiful, thanks for the updates and awesome content over the past weeks. Congratulations to the Irish team for the win. Safe travels mate 🫡🤝🏻

The Madness of King Martin1 год назад
Thanks for your wonderful coverage of the tour from a Bok supporter. Ja ex enjoyed your insights and commentary immensely. Travel safely

Thubisi 🦉 🇿🇦1 год назад
Goosebumps

Runawayrene1 год назад
@JakbPhotography

Louise Simon1 год назад
Thank you!

Michelle O’Leary1 год назад
With @Beast_TM as flag bearer 🙌🙌🙌🏉🇿🇦

Gideon van Zyl1 год назад
Did not help. Boks can’t win in Durban. No more sport in Durban

BlackProfe$$ional🇿🇦💚1 год назад
Sharks curse in Durban

Zeem1 год назад
Safe travels boet! Thanks for visiting us...

FUNINKOSI KHESWA 🇿🇦1 год назад
Sista Bethina at the end?




