Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

What song best represents LA?

197,556 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Whooping feet
Whooping feet1 год назад

Kendrick & Tupac 💯

Фото профиля Garlic 🧄
Garlic 🧄1 год назад

“Live and die in LA” by 2Pac is my shit

Фото профиля SupahMarioStyle 👾
SupahMarioStyle 👾1 год назад

Pac and Dot. I'm seeing a pattern.

Фото профиля TripDa♿️
TripDa♿️1 год назад

One thing about Mexicans they love Tupac lol

Фото профиля 🦋woman eat salad.§ 🐧🦋
🦋woman eat salad.§ 🐧🦋1 год назад

Deez nuts in 2025 😐

Фото профиля Bino2real
Bino2real1 год назад

To live in die in la is a classic

Фото профиля So.Gay
So.Gay1 год назад

What do you think of our ranking of the 20 best Taylor Swift songs? 👀

Фото профиля XandaJay
XandaJay1 год назад

Buddy that said dodger blue on to somethin.

Фото профиля Zooloo_Trojan ⚔️✌🏾
Zooloo_Trojan ⚔️✌🏾1 год назад

It’s both. “To live and Die In LA” and “They not like us” AND Squabble up 😁

Фото профиля HerShesChocolate
HerShesChocolate1 год назад

It wouldn’t be LA without Mexicans, 🖤Black Love, 🤎Brown Pride in the sets again❣️ But imma go with Not Like Us or California Love

Похожие видео