Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
What song best represents LA?
197,556 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Whooping feet1 год назад
Kendrick & Tupac 💯

Garlic 🧄1 год назад
“Live and die in LA” by 2Pac is my shit

SupahMarioStyle 👾1 год назад
Pac and Dot. I'm seeing a pattern.

TripDa♿️1 год назад
One thing about Mexicans they love Tupac lol

🦋woman eat salad.§ 🐧🦋1 год назад
Deez nuts in 2025 😐

Bino2real1 год назад
To live in die in la is a classic

So.Gay1 год назад
What do you think of our ranking of the 20 best Taylor Swift songs? 👀

XandaJay1 год назад
Buddy that said dodger blue on to somethin.

Zooloo_Trojan ⚔️✌🏾1 год назад
It’s both. “To live and Die In LA” and “They not like us” AND Squabble up 😁

HerShesChocolate1 год назад
It wouldn’t be LA without Mexicans, 🖤Black Love, 🤎Brown Pride in the sets again❣️ But imma go with Not Like Us or California Love

