Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Who has it better than us? Lopes still 📈

15,063 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 4

Фото профиля Pierson Ohl
Pierson Ohl2 лет назад

If they ring the bell… they didn’t belong here. #Lopes📈

Фото профиля Bob Rauner
Bob Rauner2 лет назад

@GCU_Baseball We enjoyed coming to watch the Nebraska series with you this spring. I hope we can come back again. The only comment I have is that you need better lighting in the outfield as a ball seems to disappear in the evening sky.

Фото профиля Kyle Balsis
Kyle Balsis2 лет назад

amazing facilities, great coaches, this program on the rise for sure!!!

Фото профиля DSteg
DSteg2 лет назад

I know who that is... 😉🤣

Похожие видео