Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

why couldn’t LeBron have Shai’s whistle? 😭

2,144,311 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Jayden
Jayden2 лет назад

LeBron would average 50 a night if he had Shai’s whistle

Фото профиля Mr. Unbiased
Mr. Unbiased2 лет назад

If he did, he’d average over 35ppg at age 40😂 the league doesn’t want to see him succeed

Фото профиля MailManLocks
MailManLocks2 лет назад

They overturning this bro

Фото профиля Mason Willyard
Mason Willyard2 лет назад

Yup cause the lakers need more free throws for sure

Фото профиля JoshRomy
JoshRomy2 лет назад

Because the Lakers had it for 2 seasons 🙄

Фото профиля Shawn
Shawn2 лет назад

He’s old and they’re tryna force the new faces

Фото профиля Zafar Zaidi
Zafar Zaidi2 лет назад

Shai shoots 6 FTs in a game…”damn, why can’t that be LeBron?”…can’t make this shit up.

Фото профиля Miltonious
Miltonious2 лет назад

Settle down Mary…..

Фото профиля celtics in 4
celtics in 42 лет назад

Lakers got most free throws in the league last 2 yrs they just suck

Похожие видео