Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Why i don't play #Warzone2😊

163,957 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Seb
Seb3 лет назад

That’s your own fault for blasting through a door double tapping Y 😂

Фото профиля Jordi V.
Jordi V.3 лет назад

Yeah, better play candycrush, there you can't double tap Y

Фото профиля Naughty Waffle
Naughty Waffle3 лет назад

It’s the YYing making him think he’s good

Фото профиля Will Sappington
Will Sappington3 лет назад

As if Warzone 1 wasn’t the same way? Lol

Фото профиля Xan
Xan3 лет назад

As if this didn't happen on Verdansk...🤣🤣🤣

Фото профиля MaseBoogie 🧃
MaseBoogie 🧃3 лет назад

Yeah switch weapons as soon as u blow through a door lol. That’s the strat

Фото профиля ë
ë3 лет назад

😭

Фото профиля s a x
s a x3 лет назад

swap so fuckin slow i couldn’t tell what gun i had in my hands

Фото профиля TM
TM3 лет назад

You shouldn't pin this bro. Yeah the stairs suuuuuuck. But you switched guns. That's why you lost. Case closed.

Похожие видео