Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Why would I go outside? 🤔🤨

16,513 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 5

Фото профиля D.Rey
D.Rey1 год назад

@Lizbelortizz @THEKIDMERO @VictoryLightP0D The only thing they have outside is Wallowing in yourself pity , but I’d rather do it with some snacks from the $700 grocery store trip , while enjoying the rent and utilities I just paid

Фото профиля 公式:ちぃたん☆名古屋
公式:ちぃたん☆名古屋1 год назад

I think go to sea from now. Please don't find me.

Фото профиля David 2K 🇳🇬
David 2K 🇳🇬1 год назад

@Lizbelortizz @THEKIDMERO @VictoryLightP0D Facts I'm not into Carti like that but everything else is factual for me.

Фото профиля ike
ike1 год назад

@Lizbelortizz @THEKIDMERO @VictoryLightP0D the carti adlib soundboard is amazing

Фото профиля THE REAL MAJIN 𝓜
THE REAL MAJIN 𝓜1 год назад

@Lizbelortizz @THEKIDMERO @VictoryLightP0D Truer words have never spoken 🙏🏾🤣

Похожие видео