Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Wî wextî Dilbereke min hebû :)
15,836 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 4

☀️2 лет назад
Em nebun Dîlbera tukesî

Ferhat hazar 🐞2 лет назад
Te dile min şewitand bıraymın.

Ronya2 лет назад
Niha ne yek lê gelek bedewiyên Dîlberen te hene ;)

_Solîn_peyman_2 лет назад
Hjhjhjhj

