Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Will always be this one for me
1,024,944 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 12

🐝1 год назад
Come back stronger 🙏🏾

Solar Heavy1 год назад
does this song fit Miami

Maaz🇵🇸1 год назад
This feels ages ago idk why

🐝1 год назад
Probably because so much has happened 😭

☔️1 год назад
Thought we would win 3-0 after this went in but our defence shat themselves. Gabriel and Kiwior for the Gnabry goal was embarrassing😭

JustMyPoint1 год назад
Really thought we were going to final after this 😭

otori1 год назад
If white finished that 1on1 we win that game 5-0 idc

ronald1 год назад
Kiwior destroyed arsenal in this game. Had they travel to Germany with goal advantage arsenal would've made it to semi final.

Ryan Walker1 год назад
Whites chance 😭😭😭

Maxin.AFC1 год назад
Saka curving the ball is just timeless

GenerationalTAAlent1 год назад
Not a trophy lift then 😅

🐝1 год назад
The insecurity is showing
Похожие видео
Not really cinema, but this will always be the best one for me.
Barto
662,279 просмотров • 2 лет назад
