Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

🐻 😢 With a dash of hope.

111,175 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля SavingCHI
SavingCHI1 год назад

Rumors from the Chicago locker room: Veteran players are calling for Tyson Bagent to start next week over Santos. Big if true.

Фото профиля huncho
huncho1 год назад

Your ugly ass is the reason we lost with ur shitty reporting

Фото профиля huncho
huncho1 год назад

Looking ass!!!

Фото профиля FTP
FTP1 год назад

This team is cursed.

Фото профиля Brett Hogan
Brett Hogan1 год назад

Im a Packers fan who lives in Chicago and listens to you guys every day. It is a great experience for me just because I love listening to the false hope every year. That is as a great game though, GG’s

Фото профиля Jason Lippman
Jason Lippman1 год назад

Stop it with this .. it’s just even more embarrassing at this joint

Фото профиля Derek Ryan
Derek Ryan1 год назад

Yes, it would’ve been nice to beat the Packers but what’s that going to get us 5-12 record. we saw progress with Caleb today. We saw poor clock management which gets our coach fired. It’s all about next season pal.

Фото профиля Mr Guy B
Mr Guy B1 год назад

How do you get home so quick and why didn’t they run another play before kick ?

Фото профиля Danny J.
Danny J.1 год назад

Unacceptable to not run another play or two…one timeout and close to 40 seconds left, I’m beyond tired of playing scared….a 45/46 yarder is no damn gimme, but hey it’s soooo Bears….

Фото профиля Mp Collins
Mp Collins1 год назад

No need to be sad my friend. This is a best case scenario. Caleb has showed twice now he can lead a game winning drive and the loss gets us closer to Flus being gone.

Похожие видео