Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Wow 8.8, i should try...🤔

252,890 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 8

Фото профиля Paul Tan
Paul Tan1 год назад

watch until the end still dunno jahat or not

Фото профиля ExpressVPN
ExpressVPN1 год назад

Get the VPN that just works. Industry-leading privacy and security. Try ExpressVPN free for 7 days NOW 🔥

Фото профиля Izad Syah
Izad Syah1 год назад

Dah makan sejak 2022. Verified sedap. Harga dan rasa consistent.

Фото профиля cahmndarin 📲 | JOM WS AISHAH BANTU ✨
cahmndarin 📲 | JOM WS AISHAH BANTU ✨1 год назад

Nampak sedappp and harga tak premiummm moga terus sukses ! 😍😍 BTW, Mandarin class for working adult here, boleh arrange jadual sendiri. Tumpang cari rezeki ya. Xièxie, semoga dimurahkan rezeki ya 🥰

Фото профиля Anon
Anon1 год назад

omelette is omelettey....selowwww jer dengau.....ha,ha,haaa...dont shy shy maaaa...sometimes nak jugak dengar GF nyer review

Фото профиля mrjik
mrjik1 год назад

Rasa dia jahat tak

Фото профиля Fariz Kadir
Fariz Kadir1 год назад

Nak rasa sedap roti john ke, burger ke, jangan letak apa apa mayo atau sos walaupun anda akan dipandang slack oleh penjual. Thank me later.

Фото профиля md scid
md scid1 год назад

Skang nih masalahnya roti die jahat ke tak? Camne nak verify sedap ke tak camnih.

Похожие видео