Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

XDDDDDDDD WEJSCIE SMOKA

282,852 views • 1 year ago •via X (Twitter)

0 Comments

No comments available

Comments from the original post will appear here

Related Videos

Zaskoczę Was, ale ten testowany w Żmigrodzie Siemens ICE3Neo jak i cała rodzina pociagów KDP tej firmy(ICE 3 i ICE4) jest przestarzały, słaby i niedostosowany do polskich warunków. Już tłumaczę dlaczego; Primo: to pojazdy wysokopodłogowe, więc ze standardowego polskiego peronu (wys 760 mm) wchodzi się do pociagu po schodach. Pól metra w gorę; Secundo: to pojazdy o długich członach, które są wąskie (im dłuzszy człon tym musi być węższy żeby wpisywać sie w skrajnie toru na łukach) szczelina miedzy wagonem a peronem jest szersza co dla niektórych jest barierą spowalniającą wejscie do piciagu, węzsze sa siedzenia i przejścia; Tertio: ten pojazd ma drzwi umieszczone na skraju członów co powoduje że wejścia do sasiednich członów są zgrupowane obok siebie, Quatro: te drzwi są waskie i waska jest też część przejśc do strefy pasazerskiej wagonu. Idziemy tam "korytarzem" Te cechy powodują że wymiana pasazerska na stacji jest wydłuzona, przy zgrupowanych wejsciach tworzy się tłok wysiadajacy przepychają sie wiedzy czekajacymi na wejście, a do pociagu wchodzi się w kolejce tarabaniąc z walizkami po schodach. Wymiana pasazaresta zamiast trwać 60 sekund trwa 2-3 minuty. Nagrałem Wam film jak to wyglada. Wydawanie ponad 100 milionów zł na każdą minutę oszczędności czasu jazdy (na pociagi i tory) po to aby te minuty tracić na wymianie pasazerskiej na stacjach pośrednich to absurd. Zwłaszcza w Polsce gdzie układ przestrzenny powoduje gestszą niż gdzie indziej sieć przystanków. Dlatego powinniśmy zaprojektować i kupić tabor ; 1. Z równomiernie rozmieszczonymi szerszymi drzwiami i szerokim przejściami do strefy siedzeń. 2. O wysokości podłogi identycznej z wysokością peronu (760mm ponad główką szyny) 3. Szerszy o 10-12 cm (1 cal na fotel) od tych Siemensów i dzieki temu sporo wygodniejszy, zarówno dla podróży jak i wsiadania/wysiadania- czyli tabor z krótszymi członami. 4. No i stworzony i produkowany w Polsce i dla Polski z jej specyficznymi uwarunkowaniami przestrzennymi (choć takie pojazdy są już produkowane gdzie indziej) Oczywiście przepompowanie kilkudziesięciu miliardów Zł za granicę ma swoich adwokatów. ImO właśnie po to zmieniono wymagania prędkości na 320km/h. I pewnie nawet usłyszycie od nich, że taki zakup to wyraz "Patriotyzmu Gospodarczego". Oczywiście "tak jak oni go rozumieją" . Polecam wam nagrania z wymiany pasazerskiej:

patryk wild

27,829 views • 11 months ago