Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Yeah, third-person mode feels awesome.

329,969 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля RoadDogTV
RoadDogTV1 год назад

This is just Red Dead Redemption?!

Фото профиля HaloBoxStudios
HaloBoxStudios1 год назад

Does playing against bots give me low honor 🤔

Фото профиля Green
Green1 год назад

Map Download:

Фото профиля Halo Plasmaposting
Halo Plasmaposting1 год назад

wtf this map is cool as shit

Фото профиля Luc // HiddenXperia
Luc // HiddenXperia1 год назад

low fov 3rd person >>>

Фото профиля HaloBoxStudios
HaloBoxStudios1 год назад

If it ain't base (78) It ain't based 😤

Фото профиля Dirk Dickbutt
Dirk Dickbutt1 год назад

Reinstalling just because it sort of kind of looks like advanced Warfare but Halo

Фото профиля HaloBoxStudios
HaloBoxStudios1 год назад

It's gonna change the custom game, uh, game. Stuff like this gets the forgers gears turning. Lots of new things to come from this i just know it.

Фото профиля Jose
Jose1 год назад

Bro playing on armadillo 💀

Похожие видео