Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Yeah, third-person mode feels awesome.
Комментарии: 9

RoadDogTV1 год назад
This is just Red Dead Redemption?!

HaloBoxStudios1 год назад
Does playing against bots give me low honor 🤔

Green1 год назад
Map Download:

Halo Plasmaposting1 год назад
wtf this map is cool as shit

Luc // HiddenXperia1 год назад
low fov 3rd person >>>

HaloBoxStudios1 год назад
If it ain't base (78) It ain't based 😤

Dirk Dickbutt1 год назад
Reinstalling just because it sort of kind of looks like advanced Warfare but Halo

HaloBoxStudios1 год назад
It's gonna change the custom game, uh, game. Stuff like this gets the forgers gears turning. Lots of new things to come from this i just know it.

Jose1 год назад
Bro playing on armadillo 💀
Похожие видео
Third-Person Mode is coming to Halo Infinite this November.
Klobrille
143,365 просмотров • 1 год назад

