Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Yiyen varmı bunu

12,482 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 44

Фото профиля Sadık Yıldırım
Sadık Yıldırım1 год назад

Çok güzel olur🤭

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Bilmiyorum

Фото профиля alkoctamer2
alkoctamer21 год назад

Salatası harika olur 👌😋

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Ciddimi

Фото профиля CANDOLUNAY🌕🌘🐂🇹🇷🦅🇹🇷
CANDOLUNAY🌕🌘🐂🇹🇷🦅🇹🇷1 год назад

Hastasıyız dede ben denizden babam çıksa yerum 😲

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Allah Allah

Фото профиля D£n!z 🦋
D£n!z 🦋1 год назад

Çok severim

Фото профиля Mine 🇹🇷
Mine 🇹🇷1 год назад

Çok lezzetlı, kalamar yemedın mı hiç?

Фото профиля Serh@n
Serh@n1 год назад

Hafta da bir mutlaka yeriz. Çok lezzetlidir

Фото профиля zuýoç
zuýoç1 год назад

Superrrrrrr

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Öyle mi

Фото профиля meryin
meryin1 год назад

Aşırı lezzetli ve oldukça pahalıdır

Фото профиля Osman
Osman1 год назад

😀😀😀

Фото профиля Emirrr🌙✨
Emirrr🌙✨1 год назад

🤮

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Bende aynı

Фото профиля LOTUS
LOTUS1 год назад

Bi de işkembeye laf ederler 😁

Фото профиля zafer yoro
zafer yoro1 год назад

Bu kadar tefferuata gerek yok. Temizlenmişi bir saat soda da bekletip halka halka keserek kızartma çıtır çıtır afiyet olsun.

Фото профиля Lütfü Buldag
Lütfü Buldag1 год назад

Ne biçim yemek ahtopot haslamasi

Фото профиля sevencorn1980
sevencorn19801 год назад

Bedava verseler asla yemem ahtapotu. Yazık diğer malzemelere.

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Çok seven varmış

Фото профиля zihni ergun
zihni ergun1 год назад

ayda en az 5 defa damat didim körfezini kuruttu..

Фото профиля pro_ōmer_07🤞🏼
pro_ōmer_07🤞🏼1 год назад

Tövbe bismillah 😁

Фото профиля talha kaya
talha kaya1 год назад

Yazık değil mi bu hayvan katline girmiyor mu. Yemek için hayvanlar katledilir mi diyen ekip nerde.

Фото профиля zeki
zeki1 год назад

Olmaz mı 🤣 bunu herkes pişiremez.

Фото профиля Öncü
Öncü1 год назад

Ben yedim çok güzel

Фото профиля Beşiktaşlı 43
Beşiktaşlı 431 год назад

Ben dönerini yedim

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Bunun

Фото профиля azadyksel13
azadyksel131 год назад

Mide bulandırıcı

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Banada göre

Фото профиля Salih Gögdeniz
Salih Gögdeniz1 год назад

Aman ha ben almayim iyi akşamlar diliyorum

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Bende

Фото профиля Marje36
Marje361 год назад

👍

Фото профиля TÜRKİYE 'YİZ 🇹🇷⚖️🇹🇷
TÜRKİYE 'YİZ 🇹🇷⚖️🇹🇷1 год назад

Var..olsada..yesek..

Фото профиля maviyeliz
maviyeliz1 год назад

Çanakkale 'de yedim 🤭 geçen yaz

Фото профиля Tövbekar_35
Tövbekar_351 год назад

🤚

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Afiyet olsun

Фото профиля BD
BD1 год назад

Ahtapot yerim 😋

Фото профиля Bursaspor
Bursaspor1 год назад

Yok ya

Фото профиля Sapio
Sapio1 год назад

Vantuzları temizlenmez

Фото профиля Hörü Sözlü
Hörü Sözlü1 год назад

🤭evetttt🙏🙏🙏

Фото профиля ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ13
ƊƛԼƓƛƊЄƝƖȤ131 год назад

Afiyet olsun

Фото профиля Cengiz Kulaberoğlu
Cengiz Kulaberoğlu1 год назад

Çok lezzetli 😁

Фото профиля Vaiz🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷Erkek.profilidir
Vaiz🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷Erkek.profilidir1 год назад

İçim disima geldi.

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

whoa have you heard this yet?

Похожие видео