Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Yo Sushi King wtfff??'🤢

753,121 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля twt cctv
twt cctv3 лет назад

Video source:

Фото профиля twt cctv
twt cctv3 лет назад

Oh kat sini rupanya orang beli kicap utk doorgift kenduri. Dah lebih 700 ribu sold 😱😱 Shopee link:

Фото профиля Meowk_bae
Meowk_bae1 год назад

Would you let me eat the last ice cream? 🍦

Фото профиля Noor Azizah Zaini (Zao Megami)
Noor Azizah Zaini (Zao Megami)3 лет назад

A lil’ bit late to be shocked, I guess. Sushi King lebih pantas dlm react regarding the issue 👍🏻

Фото профиля |punk|
|punk|3 лет назад

@Prraabbss You already eat raw fish there now wanna complain about this?

Фото профиля alinRadzali
alinRadzali3 лет назад

Sushi king mmg dah takde quality dah. Boleh try nippon

Фото профиля hadri
hadri3 лет назад

Manager or supervisor tak kerja kot. Masa aku kerja dulu setiap benda bukak kena tag masa n bila expired. End of shift buang.

Фото профиля Raden Zharif
Raden Zharif3 лет назад

For those wondering

Фото профиля ϟ
ϟ3 лет назад

pov you coming to comment section to see what inside the bottle

Фото профиля vee
vee3 лет назад

ada ulat 🤢

Фото профиля Budak Nakal
Budak Nakal3 лет назад

ini kompem tak pernah basuh botol kicap Tu Dan mungkin shoyu Tu dah expired sebab Tu berulat. Saya bekas pekerja sushi king, Kami hari2 Akan basuh botol kicap shoyu dengan nitsume. Yang mana dah basi Akan dibuang.kalau Masih okay, recycle balik.

Похожие видео