Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
You just had to be there🔥🔥🥹
Комментарии: 11

iNdosi1 год назад
Wits Freshers Party 2010 🙌🏽😭😭😭🔥🔥

Solar Heavy1 год назад
you deserve a break, check this out

Starblaq.1 год назад
I might be sitting on a game changer, who do you hear on a feature?

Sands-007🇿🇦1 год назад
MAKE DURBAN GREAT AGAIN🙏

Thee Sabelo Mchunu1 год назад
Izinja madoda

the vilian1 год назад
Bro🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Arty1 год назад
Bro 🔥🔥🔥🔥🥺🥺

Ms SthembiD❤💰📖1 год назад
Yhooooo 🔥..You honestly just had to be there

Njabulo Ngcobo1 год назад
Bro🔥🔥😭

Noko1 год назад
You definitely had to be there.....you can't explain it

Juniour1 год назад
I remember getting my polo around this time and this album was all we played in Jhb and Pretoria ....just a group of Durban boys running the skreets of Gauteng lol. Best memories ever bru
