Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Zabrinjavajuće.
48,353 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

@Maskyca U bolnici u VA kazu da stize hrana iz BG, ujutru dorucak oko 10 sati, a bio u 7. Ljudi primaju terapiju na gladan stomak.

@agdesam Pri tom se svi ti kuvari i servirke prebacuju u tu privatnu firmu! 🤬

@agdesam Užaz a radiće za minimalac😭

take the journey

Plan je da se sve bolnice uključe. Zamisli transport. O ceni da ne pričam. Nema logičnog objašnjenja, samo dekretom odlučuje

Hrana u bolnicama je čak i najmanji problem, pored svakodnevnog nemara lekara i medicinskih sestara prema pacijentima. Posebni ako su pacijenti 60+. Medicinski radnici u Srbiji smatraju da osobe koje imaju više od 60, ne daj bože više od 70 godina, treba da jednostavno umru.

Све је јако забрињавајуће у земљи Србији. Докле овако, од нас зависи

Објавите ко је власник фирме. Мислим да је брат Оно Брн а бич некако повезан са њима, ако се добро сећам. У сваком случају члан ОКГ СНС.

Takoe

Jbt sta sve nece izmisliti da bi se kralo

Iza kombinacije sa privatnim ketering firmama finansijski stoji Brnabin brat.

