Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Zabrinjavajuće.

48,353 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Valjevovoljenigrade
Valjevovoljenigrade1 год назад

@Maskyca U bolnici u VA kazu da stize hrana iz BG, ujutru dorucak oko 10 sati, a bio u 7. Ljudi primaju terapiju na gladan stomak.

Фото профиля Željko Kovačević 🇷🇸
Željko Kovačević 🇷🇸1 год назад

@agdesam Pri tom se svi ti kuvari i servirke prebacuju u tu privatnu firmu! 🤬

Фото профиля zagorka
zagorka1 год назад

@agdesam Užaz a radiće za minimalac😭

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

take the journey

Фото профиля Jelena 🌼
Jelena 🌼1 год назад

Plan je da se sve bolnice uključe. Zamisli transport. O ceni da ne pričam. Nema logičnog objašnjenja, samo dekretom odlučuje

Фото профиля Anastasia
Anastasia1 год назад

Hrana u bolnicama je čak i najmanji problem, pored svakodnevnog nemara lekara i medicinskih sestara prema pacijentima. Posebni ako su pacijenti 60+. Medicinski radnici u Srbiji smatraju da osobe koje imaju više od 60, ne daj bože više od 70 godina, treba da jednostavno umru.

Фото профиля korcagin1952
korcagin19521 год назад

Све је јако забрињавајуће у земљи Србији. Докле овако, од нас зависи

Фото профиля Стеван Љуботина 🇷🇸
Стеван Љуботина 🇷🇸1 год назад

Објавите ко је власник фирме. Мислим да је брат Оно Брн а бич некако повезан са њима, ако се добро сећам. У сваком случају члан ОКГ СНС.

Фото профиля zagorka
zagorka1 год назад

Takoe

Фото профиля NS
NS1 год назад

Jbt sta sve nece izmisliti da bi se kralo

Фото профиля Momova Una
Momova Una1 год назад

Iza kombinacije sa privatnim ketering firmama finansijski stoji Brnabin brat.

Похожие видео