正在加载视频...
视频加载失败
Zagreb juče ☝️👏👏👏
10 条评论

Аждајица 🐉1 年前
Хвала плачемо сви.

Michael Veljic 🇺🇸 🇷🇸1 年前
Zivelo bratstvo i jedinstvo nasih naroda i narodnosti. EU moze da bude nasa zajednicka kuca za sve.

Nikola Nikolic1 年前
Hvala vam dobri ljudi

Sonja Saric1 年前
Hvala Zagrebu! Studenti iz Srbije ujedinjuju i region, a ne samo Srbiju!

ZZeVzek1 年前
МРШ БРЕ УСТАШОИДУ!

Gordana Knezevic1 年前
🙏🏼✨❤️hvala Zagreb💙

Mr. Bricsman1 年前
a jel može ćirilica u vukovaru, kad smo već toliko dobri?

Vida1 年前
Fala komsije.Divni ste i veliki pozdrav💝

Шаолин1 年前
Пали бре! Иш!

Profesor Vujic1 年前
Čega se pametan stidi, lud se hvali. Podsetite ih na Jasenovac, Oluju...

