Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

45,126 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

4 Kommentare

Profilbild von Jurko Bohun
Jurko Bohunvor 1 Jahr

Jak ten odcinek był nagrywany w 2000 roku to Śląska nie było w Ekstraklasie, czyli w ówczesnej 1 lidze. Grał w II lidze

Profilbild von Piotr Król
Piotr Królvor 1 Jahr

Jak to szło? Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie? ;)

Profilbild von adigo
adigovor 1 Jahr

Pożyczam 😁

Profilbild von Typowy piłkarz Ekstraklasy
Typowy piłkarz Ekstraklasyvor 1 Jahr

Taki wielki stadion będzie musiał zasilić pierwszą ligę... Jeśli Wisła jeszcze zostanie to naprawdę można śmiało powiedzieć że to się robi powoli mała Ekstraklasa

Ähnliche Videos