Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
zawsze wierni:
45,126 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
4 Kommentare

Jurko Bohunvor 1 Jahr
Jak ten odcinek był nagrywany w 2000 roku to Śląska nie było w Ekstraklasie, czyli w ówczesnej 1 lidze. Grał w II lidze

Piotr Królvor 1 Jahr
Jak to szło? Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie? ;)

adigovor 1 Jahr
Pożyczam 😁

Typowy piłkarz Ekstraklasyvor 1 Jahr
Taki wielki stadion będzie musiał zasilić pierwszą ligę... Jeśli Wisła jeszcze zostanie to naprawdę można śmiało powiedzieć że to się robi powoli mała Ekstraklasa
