Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Zero Pressure as opening theme #BINI x #G_Witch

20,927 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Rolfy 🌼
Rolfy 🌼1 год назад

namiss ko bigla ang SuleMio 😭

Фото профиля Seven Eleven Records
Seven Eleven Records1 год назад

🌟 New Album Alert! 🌟 Dive into the dreamy vibes of Lost in Bedroom Pop. Let the melodies wrap around your soul. 🎶✨⬇️ #NowPlaying ⬇️

Фото профиля iamkayewhiz
iamkayewhiz1 год назад

grabe eto yung iniisip ko kanina pa sa zero pressure kso tamad ako magedit opening theme ng anime hahahah tenk kyu

Фото профиля Rolfy 🌼
Rolfy 🌼1 год назад

hehehehe astig parehas ng naisip 😁

Фото профиля Praecyl
Praecyl1 год назад

HUIE?? GWITCH MENTIONED TGT WITH BINI?! FOUND MY PPL FR 😩

Фото профиля Maruze
Maruze1 год назад

Sheeeesh Gundam op!

Фото профиля bini_leehan
bini_leehan1 год назад

Di ba?? Yung parang pang intro sa action movies, like genre ng Harley Quinn movies kala ko ako lang naka feel ng ganong vibes

Фото профиля Guz
Guz1 год назад

Shux bagay nga siya sa anime theme song

Фото профиля Rolfy 🌼
Rolfy 🌼1 год назад

sobraaaaa

Фото профиля Chan - Mendoza
Chan - Mendoza1 год назад

💯🔥

Фото профиля M!llsJ@y♥️✨
M!llsJ@y♥️✨1 год назад

Pwede tohh pwede

Похожие видео