Loading video...
Video Failed to Load
Zraje jako víno… 👌🤣
18,268 views • 6 months ago •via X (Twitter)
0 Comments
No comments available
Comments from the original post will appear here
Related Videos
0:48
Sensitive content
Tak tohle ovšem uzrálo jako víno! Vzpomínate si, jak paní Vašáryová označila zmrda Macinku za největší zlo? Ja se tomu tenkrát jen shovívavě pousmála, protože jsem ho brala jen jako neškodného blbečka, ale dnes z toho až mrazí, jak ho paní Magda dokonale odhalila!
Barbora Mercury 🇨🇿✌️🇪🇺
130,285 views • 4 months ago
