Loading video...
Video Failed to Load
А мені подобається💃😊
11 Comments

NonameKoname1 year ago
Балерина в "товстому" костюмі. Фінський театр опери та балету.

Solar Heavy1 year ago
you might like this

Гуго Карлович ™1 year ago
Пойду окорочков нажарю...

🙋14.&8π™ 🇺🇦🐦1 year ago
Есть же нормальные балерины, а не вот эти велосипеды в пуантах!

Fidel Desperado1 year ago
Играет толстую Агнет. На ней поролоновые ляжки. Хорошо видно..

anchutka1 year ago
Це просто костюм

Тюрина Ольга1 year ago
Если это не "утолщения"на ней, то танцует она замечательно, легко двигается, порхает на сцене, красивое впечатление, мне тоже понравилось

Karl son 🐞1 year ago
Гораздо круче Шуваловой!

Лаша Тумбай1 year ago
Розумію що це накладки, але було б саме естетичніше, якби спідничка була на долоню вище коліна

ДніпроваКатерина🇺🇦1 year ago
Ну це ж костюм параловновий, а під ним стрункий атлет, що гідна отак от стрибать.. як метелик.

Liliya 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦1 year ago
Стегна явно не для балету….. Естетично не виглядає…..
Related Videos
1:29
Sensitive content
Мені подобається
🇺🇦Денис Днепр 🔱
16,260 views • 1 year ago
