Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

А що буде, коли ми закончимось...

15,091 views • 3 years ago •via X (Twitter)

9 Comments

Тримач кукухи відсутній's profile picture
Тримач кукухи відсутній3 years ago

На фоні великого крадівництва, дерибану міжнародної допомоги і траншів, зниження виплат військовим і пиздеця з реабілітацією і влк це буде не дивно. В нас в маленькому місті сука крадуть мільйони на укладці плитки посеред зими, на десятках пунктах обігріву за конські гроші.

putin -huylo! ! rasha- parasha!'s profile picture
putin -huylo! ! rasha- parasha!3 years ago

А мене ніхрена це не тривожте, а тривожте інше якого хера запорожє, данєцк, луганск, днерапєтровск а не Дніпро, я вірно висловилась? Кликали сюди москаля, розмовляли і до тепер розмовляють москальською мовою, включно призедент.

putin -huylo! ! rasha- parasha!'s profile picture
putin -huylo! ! rasha- parasha!3 years ago

Сподіваюсь народяться розумні діти і не бедуть розуміти що пиздить москаль. Будуть розуміти де вони живуть і що їхня мова Українська, бо батькіщина Україна. І тоді мокаль не буде вважати, що всє адіннарот і не піде асвабаждать рускаєщичноє нісілєніє.

🇰🇵=🇺🇦Ukrainian ♂SLAVE♂ of pharaoh Zelensky's profile picture
🇰🇵=🇺🇦Ukrainian ♂SLAVE♂ of pharaoh Zelensky3 years ago

@Lissabon_ Він каже це з сарказмом, але так і є. Тільки ідіот піде воювати, маючи ЗекоМанду за спиною. Коли вони закінчаться, буде капітуляція. І якщо вкраїнчики не лицемірні куколди, то вони хоча б після цього ЗекоМанду винесуть Але щось мені підказує, що затерплять всупереч пропаганді

☭🇺🇦✮Цифровий Борщ's profile picture
☭🇺🇦✮Цифровий Борщ3 years ago

Кінець війни буде. Бо не можна з ордою мірятись в "у кого м'яса більше".

Головатий Василь's profile picture
Головатий Василь3 years ago

А питань до гівнокомандуючого піськограя і його команди не виникає?

11.30am's profile picture
11.30am3 years ago

Зеля съебет в Лондон, бабок до конца жизни напиздил, будет кричать мы щэ повэрнэмо ЧОП, будет требовать могилизации краинцев по всему миру и обещать через 2-3 недели контрнаступ на Ужгород

bek75's profile picture
bek753 years ago

Напевно цей товстенький парубок, шо з таким болем в голосі бере те інтерв'ю прийде на заміну? А мо його шеф? Чи тільки мсьє янєвскій від них демонстративно ходив в військомат - бо знає шо не возьмуть, застарий, але синочків не пустив.

Алексей's profile picture
Алексей3 years ago

Зрадофильское нытье

Related Videos

- А що ж тепер буде? - питає італієць у українки. - У звʼязку з оцими дронами на Польщу? Всі кажуть, що в Європі почнеться війна. Українка, Аліна Тимчук, вже 15 років живе в Італії, доглядає сеньйор. На цей раз - маму того італійця. І вона йому відповідає: - А що буде? Буде те, що в моїй країні. Ти пам’ятаєш, як останній рік ти мені весь час розповідав, що ми маємо здатися, все віддати, бо через нас тепер криза в Європі, ціни виросли, з економікою погано. І що росію ми не переможемо, і краще здатися. Італієць мовчить. Аліна продовжує: - Знаєш що, дорогенький? Якщо щось почнеться, то будете здаватися. - Як?! - розгублено питає. - А як ти хотів? Щоб Україна здалась? А ви чим від нас відрізняєтесь? Прийдуть до вас, ти приготуєш документи на свою фабрику, на свої маєтки, і все повіддаєш тим, хто прийде до вас воювати. Ми сильна нація, ми вистоїмо. А ви думайте, що ви будете робити. Він сів, підпер голову, зажурився. Вона йому: - Що ти так зажурився? Ти ж радиш нам все віддати. То сам так зробиш. Ти знаєш, скільки людей у нас залишились без своїх домівок? Скільки героїв у нас полягло? Які молоді хлопці і дівчата лежать на цвинтарях? Ми боремось. А ви пропонуєте нам здаватися. Коли прийде ваш час, а він прийде, отоді і будете здаватися. Як ви нам радите. І дивитесь, як моя країна кровʼю вмивається. Прийшли до нас, на наші землі. Ми нікуди не йшли. Ми нікого не поневолювали. Ми своє захищаємо. Україна була, є і буде. Аліна - на фото. Наша протидія пропагандистам з телеграм-каналів

жозефина бонапард

94,215 views • 9 months ago

Віткофф: Ми вважаємо, що майже завершили роботу з протоколами безпеки, які важливі, щоб українці знали: коли це закінчиться, то закінчиться назавжди Але ми також вважаємо, що критично важливо те, що ми дуже близькі до завершення найпотужнішої угоди про процвітання, яку будь-яка країна бачила після подібних конфліктів. Це відкриє величезні можливості для українців, для людей, які повертаються з війни і знайдуть чудову роботу. Ми працюємо з BlackRock, з Ларрі Фінком у цьому проєкті, і вважаємо, що це буде надзвичайно важливо для народу України. І ми віримо, що міцна економіка прямо пов'язана з цими протоколами безпеки. Це робить Україну сильною, незалежною державою, і ми вважаємо це вкрай важливим для її довгострокового майбутнього. Ми чули, як президент Зеленський та інші присутні говорили про земельні питання – це буде найкритичніше питання, і ми продовжимо ці обговорення. І сподіваємось, що зможемо знайти певні компроміси щодо цього.

Останній Капіталіст

20,680 views • 5 months ago