Loading video...
Video Failed to Load
А що буде, коли ми закончимось...
15,091 views • 3 years ago •via X (Twitter)
9 Comments

На фоні великого крадівництва, дерибану міжнародної допомоги і траншів, зниження виплат військовим і пиздеця з реабілітацією і влк це буде не дивно. В нас в маленькому місті сука крадуть мільйони на укладці плитки посеред зими, на десятках пунктах обігріву за конські гроші.

А мене ніхрена це не тривожте, а тривожте інше якого хера запорожє, данєцк, луганск, днерапєтровск а не Дніпро, я вірно висловилась? Кликали сюди москаля, розмовляли і до тепер розмовляють москальською мовою, включно призедент.

Сподіваюсь народяться розумні діти і не бедуть розуміти що пиздить москаль. Будуть розуміти де вони живуть і що їхня мова Українська, бо батькіщина Україна. І тоді мокаль не буде вважати, що всє адіннарот і не піде асвабаждать рускаєщичноє нісілєніє.

@Lissabon_ Він каже це з сарказмом, але так і є. Тільки ідіот піде воювати, маючи ЗекоМанду за спиною. Коли вони закінчаться, буде капітуляція. І якщо вкраїнчики не лицемірні куколди, то вони хоча б після цього ЗекоМанду винесуть Але щось мені підказує, що затерплять всупереч пропаганді

Кінець війни буде. Бо не можна з ордою мірятись в "у кого м'яса більше".

А питань до гівнокомандуючого піськограя і його команди не виникає?

Зеля съебет в Лондон, бабок до конца жизни напиздил, будет кричать мы щэ повэрнэмо ЧОП, будет требовать могилизации краинцев по всему миру и обещать через 2-3 недели контрнаступ на Ужгород

Напевно цей товстенький парубок, шо з таким болем в голосі бере те інтерв'ю прийде на заміну? А мо його шеф? Чи тільки мсьє янєвскій від них демонстративно ходив в військомат - бо знає шо не возьмуть, застарий, але синочків не пустив.

Зрадофильское нытье
