正在加载视频...
视频加载失败
Ай! МАЛАДЕЦ!
11 条评论

Саша У1 年前
Россияне не помнят вчерашний пиздёж, только сегодняшний. До завтра

Ярослав Фрейнак1 年前
От хочу віддати належне тому чуваку,що хоть про те говорить.Для мене маскальня вмерла остаточно та на завжди,при тому,що прожив там 15- ть років, вони всі одне гавно!!!

Kachur1 年前
Даня - гівножер. Про Ізюм було достатньо.

Solar Heavy1 年前
- Come Around

Tinitus1 年前
Закричали посміялись розійшлийсь

Kateryna 🔥1 年前
Даня Поперечный

Bon Oncle Adik.1 年前
Да. Всё.

Nick1 年前
Шкода, що наша влада вже почала робити так само, думаючи, що у всіх памʼять чк у гуппі.

Читаю соцмережі1 年前
Як добре, що це не стосується української влади. Наші нє, не пиздять.

prosaints_zeus1 年前
Сделайте субтитры на английском чтобы англоязычные посмотрели и возможно поняли суть этого выступления блогера

Eliza de la Ciudad🪆🪅1 年前
а еще можно запоминать то, что пиздит либерота и запад
