Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Базували малі
99,099 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Ultras1541 yıl önce
Уявляю, як фашистку канделаку там трусило.

Сашко зі Сходу1 yıl önce
У росіян на диванах там палало пизда

Неймовірне△🌻1 yıl önce
@nesumuyte @Ukrostap це ви?

Цинік на мінімалках1 yıl önce
У нього справді прізвище Українець? Я думала то псевдонім

МакФарлайн1 yıl önce
(ЖАРТ) Остап Хохол

Мокотувiвщина1 yıl önce
@babkazistvolom ви теж там були, нє?

Beriadan1 yıl önce
цікаво. у чувака угнали акаунт, чи щось в житті сильно змінилось..

Пёс Сутулый (Илья) ⚓️1 yıl önce
Чому хлопець з Франківська говорить російською?

як козаки твого рота їбали1 yıl önce
вау, на російському ТБ дозволили виступати у вишиванці, хто б міг подумати, що українець таке скаже в змонтованому ефірі

🇺🇦Tarantul 👉🫀1 yıl önce
Жили дружили з кацапами, братами їх вважали. Принаймі більшість. І тут захтілось хуйлу землі. Який же він дибіл що почав це. Це ж нашкодило їм більше ніж «розширення нато на схід»
