Loading video...
Video Failed to Load
Ви просили - ми зробили
60,411 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

Який там тип акумуляторів? За який час заряджається ? Чи заряджається від напруги 190-200 В Чи є регулювання вхідної потужності? вручну?, чи через додаток? Вартість роздрібна / для ЗСУ ? Дякую

вони, блядь, зробили!

Зробіть желетки з підігрівом

Поки Bosch,Milwaukee, Wurth і Hilti єбошаться між собою, народу пхають єбану хуйню.

Цікава штука. Класно якщо у вас прям партнерство з заводом, і Ви зможете робити щось кастомне. Наприклад, з вбудованою зарядкою для акумів Дніпро-М)

Стоп, Я это уже видел на розетке

хто просив? я не просив.

У відгуках людина описала проблему цієї станції, через два-три роки вона здохне через високий ток зарядки станції. Чи зроблено це навмисно? Напевне так, бо ми живемо в епоху споживання, коли виробник спеціально робить такі речі щоб ти купував знов і знов

Тим часом ac70p ємністю 864Вт/год зараз коштує 28к грн, єдине що меншу потужність видає, але в кометні у вас на сайті описано чому я не вважаю у вас плюсом більшу потужність при такій же ємності батареї. Ну і ті павер банки тільки зайвий раз здорожчують ЗС

Хто вас просив, ніхто не просив цю китайську шляпу. Люди, не ведіться, витрачайте гроші відповідально.
Related Videos
Sensitive content
Ви просили… рєбята, у нас піздєц (18+
Jalsomino - аудіохуліган
29,362 views • 11 months ago
Sensitive content
"Ето кайф, марожино!" Вкраїнчики, а пам'ятаєте як ви зробили нас усіх разом, уїбні ви пиздоголові?!?!
Мурзік Васильович
22,577 views • 1 year ago
Sensitive content
Мабуть мамаріма зараз у захваті як усе змінилося... Але ви зробили це разом б..
Mrs. Obviousness
13,694 views • 1 year ago
