Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Ви просили - ми зробили

60,411 views • 1 year ago •via X (Twitter)

10 Comments

Ϛϱ⍴ж неग़ƤuŦyƛA 4149 4998 0278 5889 Р.С.'s profile picture
Ϛϱ⍴ж неग़ƤuŦyƛA 4149 4998 0278 5889 Р.С.1 year ago

Який там тип акумуляторів? За який час заряджається ? Чи заряджається від напруги 190-200 В Чи є регулювання вхідної потужності? вручну?, чи через додаток? Вартість роздрібна / для ЗСУ ? Дякую

SGonsalles 🇺🇦 🇺🇲's profile picture
SGonsalles 🇺🇦 🇺🇲1 year ago

вони, блядь, зробили!

відносно токсичний ☣︎✙'s profile picture
відносно токсичний ☣︎✙1 year ago

Зробіть желетки з підігрівом

Радон Астатов's profile picture
Радон Астатов1 year ago

Поки Bosch,Milwaukee, Wurth і Hilti єбошаться між собою, народу пхають єбану хуйню.

Beriadan's profile picture
Beriadan1 year ago

Цікава штука. Класно якщо у вас прям партнерство з заводом, і Ви зможете робити щось кастомне. Наприклад, з вбудованою зарядкою для акумів Дніпро-М)

Кусь 🇺🇦's profile picture
Кусь 🇺🇦1 year ago

Стоп, Я это уже видел на розетке

putinhilosvinosobakivad's profile picture
putinhilosvinosobakivad1 year ago

хто просив? я не просив.

Отой, як його's profile picture
Отой, як його1 year ago

У відгуках людина описала проблему цієї станції, через два-три роки вона здохне через високий ток зарядки станції. Чи зроблено це навмисно? Напевне так, бо ми живемо в епоху споживання, коли виробник спеціально робить такі речі щоб ти купував знов і знов

Кінець епохи гідності's profile picture
Кінець епохи гідності1 year ago

Тим часом ac70p ємністю 864Вт/год зараз коштує 28к грн, єдине що меншу потужність видає, але в кометні у вас на сайті описано чому я не вважаю у вас плюсом більшу потужність при такій же ємності батареї. Ну і ті павер банки тільки зайвий раз здорожчують ЗС

…'s profile picture
1 year ago

Хто вас просив, ніхто не просив цю китайську шляпу. Люди, не ведіться, витрачайте гроші відповідально.

Related Videos