正在加载视频...
视频加载失败
🔺Вучићев режим је пао!
27,809 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Ниси окачио своју слику са цигаром на протесту Парандиловићу? Мислим твоје понашање је баш неозбиљно студентско јер ти је стало до које капи политичког поена, јадно колико се трпате на мосту а у парку печено прасе и трубачи. Како те није срамота да подржаваш протест која је претворен у вашар, понизили сте сваку породицу страдалих у трагедији.

- Moonlight

Kada se tragedija koristi kao politički alat, to svakako može izgledati kao ismevanje samog bola koji su pretrpeli ljudi.Svaka porodica koja je izgubila nekog u tom strašnom događaju zaslužuje poštovanje i saosećanje,a ne da postane deo nečega što liči na predstavu.Sram vas bilo!

Samo kada ti to kažeš, prihvati izbore.

Ajde bre majmune ne seri

@amaksimovic1 Nakaradno u svakom slucaju davati im legitimitet u skupstini a pricati o padu..

I ti si se, Paradinoviću, navukao na teške supstance čim bulazniš ne dotičeš zemlju od toliko nebuloza.

Pa ne bih baš rekla, velika većina naroda u Srbiji misli drugačije, nego što ti teško da to priznaš.

😂😂😂

Da se razumemo studenti ne traze niciju ostavku, traze ispunjenje njihovih zahteva
