Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Да се знае.
65,585 Aufrufe • vor 2 Jahren •via X (Twitter)
10 Kommentare

Това е покъртително...

Нямам думи. Не мога да повярвам, че този клип е на няколко месеца и никой, нищо не е казал. И малоумната жена на Тото обижда хората, които се възмущават. Ще полудея.

И този Тото вика с кеф "хахаха, на фризьор XDDDDDD". Егати садиста, не ми пука, че е конформист, това си е садизъм да му е забавно...

Надявам се някой да го качи във ФБ, тук аудиторията е горе-долу ясна.

Аз го качих във фейсбук и в инстаграм, после го свалих от ИГ, защото ми репортват профила 🥲 а дет се вика - от него живея 🥹

бесен съм от историята ОЩЕ по-бесен съм от шибаните неандерталци, на които това им е смешно

Не съм изненадан.. и двамата са под дъното отдавна..

Хаха, като гледа човек какъв смях, ще си помисли, че е забавно да си комплексар с 🔎🍆

Питам се дали тото смята, че бившата му има право да го обезобрази, тъй като той ѝ беше изневерил, обяви го публично, направи песен, с която да ѝ напомня …

И тоя лайнер се гордее и го разказва по пред аудитория. Долен боклук
