正在加载视频...
视频加载失败
Дуже зрозуміло...
10 条评论

@yar13zp Вважаєте,що до вкраїнчіків дійде? Я так не вважаю. У них відсутній процес розуміння причин і наслідків.

@yar13zp Не дійде. Але ж на всяк випадок хай буде.

Хм,а Тарабарова не така й дурепа пiд яку косила весь час!

@galapop2 Олені все одно не сприймають це в такому сенсі. Їм тупо не доходить, бо вони довбодятли. Як тільки влада зміниться, ці дятли будуть тримати свою москальську для домашнього вжитку. Зараз вони відчувають, що то їх звьоздний час. Дбл блд

Самі росіяни впевнені що війна спонсорується виключно з нафтодоларів, а податки ніяк не впливають. Ну типу путін хоче закупити нові мопеди, бачить гроші, стоп, це податки хороших росіян, я їх вкраду, а доходи з нафти витрачу на війну. І не можливо їм щось довести. Вони тупі.

"Опозиційного інтерв'юера" це про каців, я сподіваюся?

Ну да ну да. Но сваты и слуга народа можно)

а якщо я сватів дивлюся на раша тв то це норм??? чи лаблябуду бо у неї 1 пісня на мові???

це хто ?

Все одно не зрозуміють.
