Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Е, сад сам све видела!

51,370 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

11 Kommentare

Profilbild von Александар 🇷🇸
Александар 🇷🇸vor 1 Jahr

2100-e kad se obogatimo kopanjem litijuma. 🤣

Profilbild von Динарски двори
Динарски двориvor 1 Jahr

Без конкуренције.

Profilbild von Марија Ћурувија
Марија Ћурувијаvor 1 Jahr

Ју, шта је ово!

Profilbild von Ivan Đorđević
Ivan Đorđevićvor 1 Jahr

Sajber seljober The city of Nish 2100 gtx 🤣🤣🤣🤦🏻‍♂️

Profilbild von Марија Ћурувија
Марија Ћурувијаvor 1 Jahr

Страница Радио Ниша која објављује ово је врхунац лудила

Profilbild von Ђорђе
Ђорђеvor 1 Jahr

Каква је ово будалаштина и чему све то?

Profilbild von Марија Ћурувија
Марија Ћурувијаvor 1 Jahr

Не знам🤷‍♀️

Profilbild von Uprostoru Uvremenu
Uprostoru Uvremenuvor 1 Jahr

A realnost

Profilbild von Vlajko Maric
Vlajko Maricvor 1 Jahr

Мене само плаши количина надстрешница у овој "визији" ...

Profilbild von 🇷🇸Станоје🇷🇺
🇷🇸Станоје🇷🇺vor 1 Jahr

Ту је негде, мало су претерали...али биће сигурно овако али њекње што кажу код нас.

Profilbild von Марија Ћурувија
Марија Ћурувијаvor 1 Jahr

Некња или ономад😍

Ähnliche Videos