Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Е, сад сам све видела!
11 Kommentare

Александар 🇷🇸vor 1 Jahr
2100-e kad se obogatimo kopanjem litijuma. 🤣

Динарски двориvor 1 Jahr
Без конкуренције.

Марија Ћурувијаvor 1 Jahr
Ју, шта је ово!

Ivan Đorđevićvor 1 Jahr
Sajber seljober The city of Nish 2100 gtx 🤣🤣🤣🤦🏻♂️

Марија Ћурувијаvor 1 Jahr
Страница Радио Ниша која објављује ово је врхунац лудила

Ђорђеvor 1 Jahr
Каква је ово будалаштина и чему све то?

Марија Ћурувијаvor 1 Jahr
Не знам🤷♀️

Uprostoru Uvremenuvor 1 Jahr
A realnost

Vlajko Maricvor 1 Jahr
Мене само плаши количина надстрешница у овој "визији" ...

🇷🇸Станоје🇷🇺vor 1 Jahr
Ту је негде, мало су претерали...али биће сигурно овако али њекње што кажу код нас.

Марија Ћурувијаvor 1 Jahr
Некња или ономад😍
