Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Ево где сам "нестао".
130,009 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
11 Kommentare

Bravo Sarovicu legendo!

where space meets sound

Једини посао којег се треба стидети је лоше урађен посао.

Ako se nisi šalio,svaka ti čast spojio si lepo i korisno.

Bravo Nemanja!

Živo zdravo Care, Bog te Blagoslovio 🙏👑

Gde se radi guljenje zidova, gletovanje krecenje u sred sezone, samo me to interesuje?

Iskreno gospodine Šaroviću, mislim da je narod ne vezano za vas sa razlogom nepoverljiv prema radikalima. I opravdano kaže jednom radikal uvek radikal. Na vama je sad da dokaže te suprotno.

Шаровићу,добар си посао одрадио до сада у последњих пар месеци.Од чега си живео и издржавао породицу док ниси постао новинар КТВ, молер,керамичар итд то сви знају.Био си на буџету грађана Србије. Уживај, лепо се проведи и настави да дајеш пример како се може и без "државне сисе"!

sladak si populista Sarovicu, sladak. ali nesh jebati

Svaka čast ako je ovo istina
