正在加载视频...
视频加载失败
Експо је пљачка века!
40,551 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)
10 条评论

Koji si kralj💪💪💪

s tim da asad nije koristio vec cia. ali za ostalo se slazem!

Na svoj narod može samo teško oboleli čovek sa ozbiljnom dijagnozom a on to jeste, sve je ali Srbin i naš nije

Асад није користио

A ti si stručnjak za? Idi ne jedi govna završio si neku višu u Užicu i sad palamudiš i pametuješ, bivši naprednjak. Sad se pitam da ti oni nisu završili školovanje i diplomu.

Тако је,са снс олошем само оштро.ПУМПАЈ,ПУМПАЈ👍

Hahahhahaha ovog će srce da izda pre EXPO-a.. ali nisam to hteo da kažem mada viče mnogo i neprijatno je slušati... hteo sam da kažem da pušiš kurac. 🤣🤣🤣

Mozda za tebe jer nisi svoju lopatu ubacio da baca šoder..Da jesi,bila bi najbolja investicija..E,moj Dugošijanu..

Preletacu za tebe je svaki uspeh Srbije ono sto ti neodgovara.

Bravo.
