正在加载视频...

视频加载失败

Експо је пљачка века!

40,551 次观看 • 1 年前 •via X (Twitter)

10 条评论

🦇DROGIRANI ŠIŠMIŠ🦇 的头像
🦇DROGIRANI ŠIŠMIŠ🦇1 年前

Koji si kralj💪💪💪

uUrkEe 的头像
uUrkEe1 年前

s tim da asad nije koristio vec cia. ali za ostalo se slazem!

Aleksandar Kojic 的头像
Aleksandar Kojic1 年前

Na svoj narod može samo teško oboleli čovek sa ozbiljnom dijagnozom a on to jeste, sve je ali Srbin i naš nije

“23” 的头像
“23”1 年前

Асад није користио

Zoran Gliga 的头像
Zoran Gliga1 年前

A ti si stručnjak za? Idi ne jedi govna završio si neku višu u Užicu i sad palamudiš i pametuješ, bivši naprednjak. Sad se pitam da ti oni nisu završili školovanje i diplomu.

nenad nikolic 的头像
nenad nikolic1 年前

Тако је,са снс олошем само оштро.ПУМПАЈ,ПУМПАЈ👍

Petar Kostić - SAJDŽIJA 的头像
Petar Kostić - SAJDŽIJA1 年前

Hahahhahaha ovog će srce da izda pre EXPO-a.. ali nisam to hteo da kažem mada viče mnogo i neprijatno je slušati... hteo sam da kažem da pušiš kurac. 🤣🤣🤣

Sako 的头像
Sako1 年前

Mozda za tebe jer nisi svoju lopatu ubacio da baca šoder..Da jesi,bila bi najbolja investicija..E,moj Dugošijanu..

Marian Susnjar 的头像
Marian Susnjar1 年前

Preletacu za tebe je svaki uspeh Srbije ono sto ti neodgovara.

Taca M 的头像
Taca M1 年前

Bravo.

相关视频