Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

Если бы не было "русского мира"

123,520 views • 2 years ago •via X (Twitter)

8 Comments

Elen's profile picture
Elen2 years ago

Украина победит и станет еще краше! Она просто обязана, ради памяти павших героев!!!

Olga1809's profile picture
Olga18092 years ago

Настане час і ми все повернемо

Lesia's profile picture
Lesia2 years ago

😢😢😢 и все были бы живы

Iness's profile picture
Iness2 years ago

Це біль… хай будуть прокляті ті виродки! Слава Україні! Героям нашим слава!💛💙

Nariman's profile picture
Nariman2 years ago

Если бы не было "русского мира" не было 1-я, 2-я мировая, не было ссср, нато, и всё войны вокрук рф...

Анна Кислякова's profile picture
Анна Кислякова2 years ago

І ми будемо жити краще, цвіт буде яскравіше, УКРАЇНА буде сильніше в рази, ми обов'язково дочекатися!!! Слава Україні!

Olena Tatomyr 🇺🇦's profile picture
Olena Tatomyr 🇺🇦2 years ago

це такий розпач і горе...скільки людей загинуло...скільки життів зламано...

Alex Alex's profile picture
Alex Alex2 years ago

Невимовний розпач...

Related Videos