Loading video...
Video Failed to Load
Если бы не было "русского мира"
123,520 views • 2 years ago •via X (Twitter)
8 Comments

Elen2 years ago
Украина победит и станет еще краше! Она просто обязана, ради памяти павших героев!!!

Olga18092 years ago
Настане час і ми все повернемо

Lesia2 years ago
😢😢😢 и все были бы живы

Iness2 years ago
Це біль… хай будуть прокляті ті виродки! Слава Україні! Героям нашим слава!💛💙

Nariman2 years ago
Если бы не было "русского мира" не было 1-я, 2-я мировая, не было ссср, нато, и всё войны вокрук рф...

Анна Кислякова2 years ago
І ми будемо жити краще, цвіт буде яскравіше, УКРАЇНА буде сильніше в рази, ми обов'язково дочекатися!!! Слава Україні!

Olena Tatomyr 🇺🇦2 years ago
це такий розпач і горе...скільки людей загинуло...скільки життів зламано...

Alex Alex2 years ago
Невимовний розпач...
