Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Код нації. То є Львів.
102,924 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
74 Kommentare

Код нації часом немає карти поляка? Ну так, щоб кожен другий? Друг питає🌚

Да, аренда жилья от 1000$ в месяц для своих граждан - то е так, то е код нації наебать своих же 🦾

Выключи скабееву

🤡

Направление корабля тебе известно? Проследуй пожалуйста за ним

Код нації - це Харків, який першим прийняв початок війни і досі бере вогонь на себе, і де там цей Львів, живе та радіє, що до них не долітає

То є Київ сьогодні)

😍😍

Знаєте, Львів для мене завжди був таким містом, наче виставка: «ось ми такі чудові українці, щирі та добрі» а за кулісами все як завжди! А щодо «коду нації» – то це Сили Оборони.

Про за куліси можна більш детально?

Львів. Місто, яке так старанно ліпить з себе “душу України”, “європейську столицю”, “центр культури й традицій”. Все так гарно, аж поки не знімаєш рожеві окуляри. За фасадами старих будинків — розвалені двори і смердючі під’їзди. За «кав’ярнею з історією» — завищені ціни й офіціант, який дивиться на тебе так, ніби ти йому заважаєш жити. За «любов’ю до України» — часто зверхність до всього східного, ніби вся решта країни — це темний ліс, а Львів — то Ватикан. Щирість? Виглядає, як добре відпрацьована поза для туристів. Усмішка — поки ти не заговорив російською або не запитав, де тут нормальна їжа без шоу на 300 гривень за порцію вареників. Патріотизм? Часто лише на вишиванці й постах у фейсбуці, поки десь у центрі на дорозі розгружається бус з польськими номерами і порушує всі правила. Так, Львів красивий. Але цей блиск — для вивіски. А за нею часто те саме, що в будь-якому місті України: байдужість, показуха, бізнес під вивіскою «традиційності», і ще одна ілюзія, що «в нас краще». Може вже досить прикидатися найкращими? Бути справжнім — це не про фасади й «львівську говірку». Це про чесність, відкритість і щирість не лише на фото з кавою.

@d_hajmars Що трапилось?)

@d_hajmars Я два роки прожив у Львові, а тут пишуть що «Львів код нації» а я ж так не вважаю.

@Pavlo_Riznykkk @d_hajmars Там не пише Львів - код нації. Там пише: «Код нації ( автор мав на увазі вишиванки ну і саму вишивку, бо кожна область має свою унікальну вишивку). То є Львів ( місце де знімали дане відео) А те що ви надали зовсім інших значень, бо ваш досвід проживання був не найкращий…

@Pavlo_Riznykkk @d_hajmars це чисто ваш досвід і не треба стригти всіх під одну гребінку. Бо якщо вірити вам, то я не можу мати друзі з Кривого, Маріуполя, Дніпра, Луганська, а вони у мене є хоч я з львівської області )

@Pavlo_Riznykkk @d_hajmars Картина вимальовується загальна. Ви - виключення.

Ну як вам сказати. Кожна сволота має вишиванку. Це не показник патріотизму. В мене вже алергія на це

Як же заєбісь що є такі дауни як ти , під твітами яких збирається дно українського суспільства і русня )

Їбало на мінус

@makogin_a а то шо?

@makogin_a Хуй в чоло

Код нації зараз в пікселі в посадках на запорізькому чи донецькому)

💯,але тут не про людей. Але для чого включати голову 🤦🏻♂️

Sorry, ale idi nahui

Сорі,але не п И з Д И

нации польских ляхов🫡

Цыган в вышиванке в начале видео ))) Давно польский пан не пиздел быдло в Лемберге

Ноги польского пана уже не было давно,ровно с момента распада речи Посполитой 🤣🤣

Код нації - то є Суми, які попри щоденні щоночі обстріли живуть і виборюють перемогу

На марсове поле подивись,а потім щось тут пиши

Ти настільки тупий, що вважаєшь, що в Сумах немає свого пантеону героїв? І на відео як би просто цивільні люди, а не Марсове поле. Але ж всюди треба втулити свою винятковість.

это те, кто сидят по миграционным центрам европейских стран, бо тре выжываты.

Та как сидят если вот по Львову ходят 🗿🗿

ты на границе перед Пасхой был? все валили на праздник в Украину

Ты про женщин ?

а кто может приехать в Украину и снова уехать ?

Так ты же обобщил 🗿а на видео как мужчины так и женщины

причем здесь это видео к реалиям жизни

код нації 73%уйєбланів

Куда там 27 областей а вы типа лучшие так кричали дончане

Именно так

Про скромність не чули. Бачу тільки вишиватників, які прикидаються патріотами.

Очі відкрий

Обісцяний і занедбаний Львів, Львів який зустрів переселенців орендою навіть вищою ніж в Києві.

Тсссс🤫🤫🤫

Ага,только добровольцев нет,код хитро.... нации

Код якої нації, угорської, польської?)

Слов’янської

@El_Grey13 Ты шо ли славяни? Ты на свое еб@ло в зеркало то погляди..славянин он..🤮🤮🤮

@El_Grey13 Угро фин будь тихо

@El_Grey13 Ты давай не переходи на личности, ухылянт йобаный..пиз дуй в окопы, нэньку бороныты..

@El_Grey13 С 14 года твоего брата к Кобзону отправляю

Фу скільки ображений бидлюків, кому не вгодив Львів

Так

Вся Україна - це код нації !!!

Маю надію, що відмиється від Порошенка і Тягнибока.

Ні)

Та это же не нация..это западенцы..украинцы, это центральная часть, там другой код

Хрюский,ша !

Я западенськую фуйню не розумiю... давай или на русском, или на украинськой..

100 баксів за 1 ніч у однокімнатній квартирі з трьома дітьми у перші дні війни.... Пішов ти нах з тим кодом. Сьогодні більшість того коду здають квартири за 20 тис+, а самі на халяву у Європі живуть.

Хуйод. Кажу як львів'янин

Відколи Львів став сонячною Норвегією ?

Відколи країна вирішила хоть поржать™

Ще один вкраїнчик 🤣намалювався

Вкраїнчики наголосували собі шашлики.

Сиди собі в тій Норвегії ,і не рипайся

На кожну добру згадку про Львів завжди першими реагує купка скривджених чи опущених з різних племен і поселень. 🤷♂️💉

Код Української нації то є Київ

Якої нації? Давайте спитаємо у поляків якої нації є Львів.

Вот и живите в своём Львове. А к нам в Киев не суйтесь.

Ні, Полтавщина та Житомирщина

код нації це захмарні ціни квартир і відсутність безкоштовного ибо хочаб дешевого житла для людей з окупованих территорій) а не вишиванки раз в рік або 2 рази в рік)

Ще пару років війни й пакистанці будуть розказувати про "код нації"
