Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Країна - концтабір.
36,469 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

Нахуй сходи, довбойоб

Не розумію сербської

Хто там в Одесі знайдіть цього підара

Взагалі то це знято в Анапі, ми ж іпсо робимо 😀

Насправді він вартує шахеди і розвід дрони далбаеб і на ньому є кулемет по типу браунінг і мужики з радейками і яйцями а ти просто живеш своє краще життя і думаєш що саме для тебе влаштували цей спектакль сраний ти йолоп

Іблан тупий, то буксир! Вартує! Краще б в такого, як ти дибіла шахед влетів!

Пора бы уже и понять, что орда и мордор - на берегу, а не за морем.

Блять яке тупе )))

Ухилянт вирішив тіканути у Крим, а тут кораблик заважає. Вирішив зняти жалібне відео. Цей кораблик до речи вартує щоб до берегів Одеси не приплили міни якірні.

А нах пливти в сторону Крима? Довбойоб автор.
Ähnliche Videos
Sensitive content
Одеса. Це вже не країна. Це просто їбучій концтабір де добре себе почувають лише вертухаї.
ленц ґотфрід
26,629 Aufrufe • vor 1 Jahr
Sensitive content
Коли цей їбаний концтабір наєбнеться - я не шкодуватиму жодної секунди. І забуду життя у ньому як страшний сон.
𝓓𝓸𝓷 𝓑𝓪𝓼𝓼
30,838 Aufrufe • vor 1 Jahr
