Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

Країна - концтабір.

36,469 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Source
Sourcevor 1 Jahr

Нахуй сходи, довбойоб

Profilbild von ленц ґотфрід
ленц ґотфрідvor 1 Jahr

Не розумію сербської

Profilbild von Vital Polishchuk «СИНИ ГРОМУ»
Vital Polishchuk «СИНИ ГРОМУ»vor 1 Jahr

Хто там в Одесі знайдіть цього підара

Profilbild von ленц ґотфрід
ленц ґотфрідvor 1 Jahr

Взагалі то це знято в Анапі, ми ж іпсо робимо 😀

Profilbild von Maksym
Maksymvor 1 Jahr

Насправді він вартує шахеди і розвід дрони далбаеб і на ньому є кулемет по типу браунінг і мужики з радейками і яйцями а ти просто живеш своє краще життя і думаєш що саме для тебе влаштували цей спектакль сраний ти йолоп

Profilbild von Sewer
Sewervor 1 Jahr

Іблан тупий, то буксир! Вартує! Краще б в такого, як ти дибіла шахед влетів!

Profilbild von ConTrollyator❅Tundry
ConTrollyator❅Tundryvor 1 Jahr

Пора бы уже и понять, что орда и мордор - на берегу, а не за морем.

Profilbild von Vitalii Chmil
Vitalii Chmilvor 1 Jahr

Блять яке тупе )))

Profilbild von Abriel Ghorn
Abriel Ghornvor 1 Jahr

Ухилянт вирішив тіканути у Крим, а тут кораблик заважає. Вирішив зняти жалібне відео. Цей кораблик до речи вартує щоб до берегів Одеси не приплили міни якірні.

Profilbild von Atman
Atmanvor 1 Jahr

А нах пливти в сторону Крима? Довбойоб автор.

Ähnliche Videos