Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
мені так сумно стало…
171,412 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

@aira_shepard Людина, яка чекає на свою піцу: - Та де ж він лазить?? Вибачте 😅

@aira_shepard Не засуджую, в мене теж цей жарт проскочив в голові 😄 а потім стало сумно 🫠

got a min for a new song?

Курʼєр це нормальна робота. Як і всі інші чесні професії. І точно краще і святіше ріелторів, наприклад

мені завжди дивно бачити такі пости. я сама гарно граю, іноді сідаю за публічні інструменти. я не збираюсь ставати піаністкою, бо там роботи 0 (НУЛЬ). я собі вчусь на іншу професію, бо це просто навичка. ви ж не кажете «гляньте, вона готує борщ! могла би бути шеф кухарем!!!»

в тому і проблема, що ви не стаєте піаністкою, бо там роботи нуль оце і сумно

У мене в редакції стажувалась дівчина з журфаку Шевченка. Розумна, працьовита, натхненна, після практики попередив, що вона крута, але вакансій немає. А вона — «Нічого, я вже влаштувалась баристою».

@PashaXVI Реальність прикра Нещодавно був випуск про прибиральницю з кав'ярні, яку випадково помітили за віртуозною грою на піаніно

@aira_shepard Це ТЦ Вікторія гарденс у Львові, і вони наразі шукають цього хлопця

А чому сумно? Кур‘єрити це не соціальне дно, людина працює, плюс має класні захоплення і таланти.

Чому це сумно, ми ж українці! Дивитися у вічність і посміхатися.
Похожие видео
Sensitive content
глянула цей відрізок інтервʼю з Аллою і щось мені так сумно стало що через те, що люди в інтирнетах кончені уйобкі, які можуть творити будь-яку хуйню, повністю зіпсувавши такій прекрасні жінці сприйняття себе при цьому знаючи, що їм за це нічого не буде
куртка бейна
117,450 просмотров • 1 год назад
