Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

мені так сумно стало…

171,412 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Prince 
Prince 1 год назад

@aira_shepard Людина, яка чекає на свою піцу: - Та де ж він лазить?? Вибачте 😅

Фото профиля Катерина
Катерина1 год назад

@aira_shepard Не засуджую, в мене теж цей жарт проскочив в голові 😄 а потім стало сумно 🫠

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

got a min for a new song?

Фото профиля ≡
1 год назад

Курʼєр це нормальна робота. Як і всі інші чесні професії. І точно краще і святіше ріелторів, наприклад

Фото профиля ねずみ.18
ねずみ.181 год назад

мені завжди дивно бачити такі пости. я сама гарно граю, іноді сідаю за публічні інструменти. я не збираюсь ставати піаністкою, бо там роботи 0 (НУЛЬ). я собі вчусь на іншу професію, бо це просто навичка. ви ж не кажете «гляньте, вона готує борщ! могла би бути шеф кухарем!!!»

Фото профиля Катерина
Катерина1 год назад

в тому і проблема, що ви не стаєте піаністкою, бо там роботи нуль оце і сумно

Фото профиля Artem Kuzmenchuk 🇺🇦
Artem Kuzmenchuk 🇺🇦1 год назад

У мене в редакції стажувалась дівчина з журфаку Шевченка. Розумна, працьовита, натхненна, після практики попередив, що вона крута, але вакансій немає. А вона — «Нічого, я вже влаштувалась баристою».

Фото профиля 🇺🇦 Ілонессо, прокинься! Пора на роботу
🇺🇦 Ілонессо, прокинься! Пора на роботу1 год назад

@PashaXVI Реальність прикра Нещодавно був випуск про прибиральницю з кав'ярні, яку випадково помітили за віртуозною грою на піаніно

Фото профиля kukurudza
kukurudza1 год назад

@aira_shepard Це ТЦ Вікторія гарденс у Львові, і вони наразі шукають цього хлопця

Фото профиля Омар
Омар1 год назад

А чому сумно? Кур‘єрити це не соціальне дно, людина працює, плюс має класні захоплення і таланти.

Фото профиля Заратустр
Заратустр1 год назад

Чому це сумно, ми ж українці! Дивитися у вічність і посміхатися.

Похожие видео