Loading video...
Video Failed to Load
На репіті 10 годин
81,837 views • 1 year ago •via X (Twitter)
8 Comments

чашечка депрессо1 year ago
Mom: we have Ankha at home Ankha at home: хто поняв той поняв

дайте пожити всім крім ₚусні1 year ago
Головне не показувати це моїй дитині бо так і буде

Замаханий репортер1 year ago
Зробіть з того хтось рейв-мікс

Пустотлива_Тінь😼1 year ago
😱якого року цей мультфільм? Дуже прикольний🤩

PhD Бля водній чіп накрився🇺🇦1 year ago
2005 наче

Kostyk1 year ago
Я єбанувся

Пан Сирський1 year ago
Дякую, блядь, тепер в голові на репіті весь день

зюйд-вест1 year ago
Музика помісь гопака і арабської. Починалося взагалі як гопак.

