Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Нарешті, якісний огляд 👌
10 Yorum

той самий фотограф1 yıl önce
🎙️

Небутерброд1 yıl önce
Ти можеш не брати гайфона, та придбати с25у, який буде краще, та дешевше. Дешевше ніж гівно, вже за кілька місяців, після того як ти придбаєш його за 60к у часті. Але там крутезні інноваціі. Камера з с22у, х3 с21у, на новий ультраширик, все не як в епол. Та і чохол с с8+ підійде.

Dean Niko 747 🇧🇬🇺🇦1 yıl önce
Там де один кредит там і другий 👌🏻😁

той самий фотограф1 yıl önce
На третьому вже і не помітиш

Warface_Withlove🐺1 yıl önce
Хахах)

Iren1 yıl önce
Пішла 15м забивати цвяхи

Євген 11, 161 yıl önce
🤣😂👍ай,блятьь, дякую за огляд..

Андрій1 yıl önce
Тільки в Америці можуть заробити на айфон десь за тиждень, а з нашими зарплатами по 10 тисяч грн, треба рік працювати і збирати...

той самий фотограф1 yıl önce
Андрій, а де саме ви працюєте за 10000 грн. ?

Fernie Andreas1 yıl önce
Фіулєтовий😂
