Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Не будь байдужим...
69,944 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
8 Kommentare

Чому, чому люди такі дибіли. Їм 3 роки війни вистачило щоб якісь крадії змусили людей перестати донатити, і військовий має стояти з протягнутою рукою. Що з вами не так? Військові винні що мсек щось вкрав? Чи у вас Стерненко вкрав? Тоді дайте гроші сусідці, чоловік якої воює...

Військовий просить гроші у цивільних. Держава забила хуй. Оце дожились

Ну тут і ботви набігло 😧 Дякую людям на відео за небайдужість

Притула так змінився…

Дивно, 5% військового збору то не донат? Чому функція гарантії держави перед військовими тепер у вигляді плакату і баночки на донат?

не там стоїть. треба білять ВР, тцк і тп 3 рік війни а я ще щось повинен?) нахуй ідіть

Боже, какая же хуета!

А нафіга він там стоїть? Чого не під прокуратурою чи МСЕКом?
Ähnliche Videos
Sensitive content
Будь ласка, сьогодні не забувайте про Сирію. Не забувайте, що сирійці сьогодні борються з російським окупантом наодинці, з нерівними силами.
🇸🇾 Reda
107,239 Aufrufe • vor 1 Jahr

