Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

не забувайте обідати

239,663 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 11

Фото профиля Спалахуйка Сатани ⛧
Спалахуйка Сатани ⛧1 год назад

Мухлює. Половину лишив, вважай. А з хвостиками потім що робить?

Фото профиля Брутальна кулінариня
Брутальна кулінариня1 год назад

хвостики викидаються, вони не їстівні)

Фото профиля Solar Heavy
Solar Heavy1 год назад

you never heard this before

Фото профиля locpell
locpell1 год назад

Ставлю на те, що під столом відро, а мужик щойно перевів купу хінкалів.

Фото профиля iGolkin
iGolkin1 год назад

"последний у меня еще во рту а на первом я уже сижу"

Фото профиля Фарбований Лис
Фарбований Лис1 год назад

Мені чотирьох вистачає 😅 ну максимум п'ять можу з'їсти )

Фото профиля Брутальна кулінариня
Брутальна кулінариня1 год назад

мені теж 😅 цікаво, скільки часу він це їв? години дві якщо не більше

Фото профиля Пенс не англицкий
Пенс не англицкий1 год назад

Из всего дай бог четверть съел, ха!

Фото профиля Олег Максюк
Олег Максюк1 год назад

Що це за пєрєвод продуктов?

Фото профиля truck fump
truck fump1 год назад

Вибачайте, але я з'їдаю хвостики теж. Або у крайньому разі залишаю маленькі шматочки, а не ось так як він.

Фото профиля Juan Sánchez Ramírez
Juan Sánchez Ramírez1 год назад

Халтурит. Надо было всё схомячить. Незачёт.

Похожие видео