Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
❗Невтішні новини..👇
23,018 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

"Навіть на 3-й рік війни вони не розуміють..." © Ні, панове, це ви на третьому році повномасштабної війни досі не розумієте, що при владі ворог.

🦠

а хо сказав - шо їхня мета, аби Україна вижила, судячи з їх дій - навпаки

#ПісляЗе Усе вони розуміють і йдуть до своєї мети - здачі України і капітуляції. Це буде їхня перемога. Тому знекровлюють і роззброюють армію, знімають і саджають бойових офіцерів. Чому виконуються злочинні накази зрадників? Чому армія не чинить опір ворогу в тилу?

Потужно...

Помните тот, что уже хуже Януковича говорил что Харьков возможно придётся отдать.. Ещё до войны..

тож їхня мета знищити 🇺🇦, а вона ніяк не вмирає, вже шо вони не роблять, як не розкрадають, а вона все живе

а ви думаєте чому зе хоче зняти залужного перед наступом рашистів ? вірно,щоб не заважав путіну,пряма вказівка путіна голобородьку

Всі, у кого зараз 3й рік війни, йобнуті зелені довбойоби.
