Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ну шо Скоро там в НАТО ?
143,128 просмотров • 3 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

І ,що ми тут бачимо ? Якесь обісцяне мамкіне чмо не виконує наказ ,лежить вийобується ,бо знає ,що такий же підар знімає ... Я бачу в коментах багато хто живе в світе рожевих поні. Не дійшло з чого все почалося?І агресія сержанта спровокована не на рівному місті.

Ввічливе спілкування сержанта з підлеглим. У США солдатик би так не вийобувався. Чи гадаєте в НАТО армія складається з рожевих поні?

мені здається, там проблема в обох сторін, перший не має авторитету, другий не розуміє, що таке наказ і дисципліна, як підлітки в школі сваряться

Усім хто каже за дисципліну, здаэться в статуті немає команди "Підйом, бля"! ((( Молодий солдат ( судячі з уривку) має гарне виховання і власну гідність і, якщо не зламають, буде справжним захисником Украіни!

Тююю... то це ж АРМІЯ!!! Там різні люди... розумні і тупорилі, бидло і виховані, худоба і дісціпліновані... Відношення до особистості так, щоб вбити особистість, ознака совка. В мене ротний, пошепкі вітдавав команди, а ми сцялися... Пальцем нас не чіпав... Це менеджмент+харизма.

Я такого не розумію. Дали команду – різко встав і виконав. Потім собі обурюйся і жалійся. Приказ є приказ.

Шановні ідіть в пизду, чесно! Сказано підйом значить підйом. Чи ви як це бачите? Імовірний проробив противника, кажуть за 15 хв бути на лініях близько 0. А він такий: «ви як спілкуєтесь?» та ні, встав і попиздив. Після виконання оскарження. Чи армія плекає особистостей? 🤦♂️🤷

Це результати 3-х тижневих підготовок. Чувак що не виконує накази дупля не віддає що таке наказ чому він обов‘язковий до виконання. Його не навчили дисципліні. Це результат відсутності підготовки до війни. А як їх таких 20 в одному місці?

ІПСО вам вже не таке ... тримайте неІПСО

Не схоже на іпсо
