Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

Ніхуя собі ахуїли

39,962 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Colombian_TIE
Colombian_TIE1 год назад

Замість планової госпіталізації- ВЛК та учбова... Нах тебе лікувати, якщо ти скоро за батьківщину вмреш?)))) Навіть в срср такого не було і на рефе нема...ось до чого ми дійшли...

Фото профиля SGonsalles 🇺🇦 🇺🇲
SGonsalles 🇺🇦 🇺🇲1 год назад

вмер без доволу тцк - штраф і конфіскація!

Фото профиля Roman6959
Roman69591 год назад

Вже давно є купа історій як люди залишались вдома тому що боялись тцк у лікарні, та помирали

Фото профиля News Reader
News Reader1 год назад

Це вже країна мрій Зеленського чи ще ні?

Фото профиля Svoboda Slova
Svoboda Slova1 год назад

Одним словом Конституції в Україні немає!!!!!

Фото профиля Пломбір Вкуcний 🇸🇴
Пломбір Вкуcний 🇸🇴1 год назад

для тех кто в танке -скорая и травма сообщала всегда мусорам, а с нач. 23 и тцека - стационар с начала 24 примерно по крайней мере в полтавской так

Фото профиля Маріупольська перепічка
Маріупольська перепічка1 год назад

І хіба хтось сумнівається, що тцк радісно будуть позбавляти права на медичну допомогу

Фото профиля Taras Olegovych {​ Only one : 4%🤡 or 🇺🇦 }
Taras Olegovych {​ Only one : 4%🤡 or 🇺🇦 }1 год назад

В мому місті на Прикарпатті ти не можеш просто так навіть нирки полікувати, якщо не пройшов ВЛК. І таке вже давно, більше 2 років. Правда деякі лікарі закривають на то очі та не коряться режиму, а лікують людей.

Фото профиля Переписка Кауцького з Енгельсом
Переписка Кауцького з Енгельсом1 год назад

хотіли хунту ,але типу Чилійської, де офіцери з честю борються з краснопузими, а отримали хунту бувших ніщибродів ,нащадків НКВС

Похожие видео