Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ніхуя собі ахуїли
39,962 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Замість планової госпіталізації- ВЛК та учбова... Нах тебе лікувати, якщо ти скоро за батьківщину вмреш?)))) Навіть в срср такого не було і на рефе нема...ось до чого ми дійшли...

вмер без доволу тцк - штраф і конфіскація!

Вже давно є купа історій як люди залишались вдома тому що боялись тцк у лікарні, та помирали

Це вже країна мрій Зеленського чи ще ні?

Одним словом Конституції в Україні немає!!!!!

для тех кто в танке -скорая и травма сообщала всегда мусорам, а с нач. 23 и тцека - стационар с начала 24 примерно по крайней мере в полтавской так

І хіба хтось сумнівається, що тцк радісно будуть позбавляти права на медичну допомогу

В мому місті на Прикарпатті ти не можеш просто так навіть нирки полікувати, якщо не пройшов ВЛК. І таке вже давно, більше 2 років. Правда деякі лікарі закривають на то очі та не коряться режиму, а лікують людей.

хотіли хунту ,але типу Чилійської, де офіцери з честю борються з краснопузими, а отримали хунту бувших ніщибродів ,нащадків НКВС
Похожие видео
Sensitive content
Не тримайте біль у собі - Віталій Верес
Анатолій Штефан (Штірліц)
51,998 просмотров • 1 год назад
