Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
О, ще повний відос, норм
43,653 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

побег из чаушескуvor 1 Jahr
Ніхуясобі Перформенс 🚬

Кохана 🇺🇦vor 1 Jahr
Чому поліцію ніхто не викликав( блядіну через тряпку країни агресора мінимум оштрафували б, вивалила б оті бабки які її за це заплатили

побег из чаушескуvor 1 Jahr
Там вже далі є відоси, що чекають поліцію. Вони там поруч, так що думаю приїхали швидко

нот хехеvor 1 Jahr
Єбать потвора @ServiceSsu ваша клієнтка

Недостатня русоогидністьvor 1 Jahr
питання тільки одне: чому не пиздили?

настя⚡️спаркvor 1 Jahr
Боже, як таких ще багато у нас. Особливо тихушників.😞

xenjka.bsky.social 🇺🇦vor 1 Jahr
вранці одна в Київі була, зараз оця...

✙ 🇺🇦 Бородаvor 1 Jahr
вона собі робить політ захист в сша, стара схема переслідування, робить пруфи

DuLib Sumerian*vor 1 Jahr
Все ще не б'ють єбало ногами

ZloyAtoshnikvor 1 Jahr
Ну красіво согласєн Там у юсей питань не буде Мразі єбані
