Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

О, ще повний відос, норм

43,653 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von побег из чаушеску
побег из чаушескуvor 1 Jahr

Ніхуясобі Перформенс 🚬

Profilbild von Кохана 🇺🇦
Кохана 🇺🇦vor 1 Jahr

Чому поліцію ніхто не викликав( блядіну через тряпку країни агресора мінимум оштрафували б, вивалила б оті бабки які її за це заплатили

Profilbild von побег из чаушеску
побег из чаушескуvor 1 Jahr

Там вже далі є відоси, що чекають поліцію. Вони там поруч, так що думаю приїхали швидко

Profilbild von нот хехе
нот хехеvor 1 Jahr

Єбать потвора @ServiceSsu ваша клієнтка

Profilbild von Недостатня русоогидність
Недостатня русоогидністьvor 1 Jahr

питання тільки одне: чому не пиздили?

Profilbild von настя⚡️спарк
настя⚡️спаркvor 1 Jahr

Боже, як таких ще багато у нас. Особливо тихушників.😞

Profilbild von xenjka.bsky.social 🇺🇦
xenjka.bsky.social 🇺🇦vor 1 Jahr

вранці одна в Київі була, зараз оця...

Profilbild von ✙ 🇺🇦 Борода
✙ 🇺🇦 Бородаvor 1 Jahr

вона собі робить політ захист в сша, стара схема переслідування, робить пруфи

Profilbild von DuLib Sumerian*
DuLib Sumerian*vor 1 Jahr

Все ще не б'ють єбало ногами

Profilbild von ZloyAtoshnik
ZloyAtoshnikvor 1 Jahr

Ну красіво согласєн Там у юсей питань не буде Мразі єбані

Ähnliche Videos