Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
ОГО! Яка корисна машина!
100,124 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

ℝ𝕆𝕊𝕋ОV𝕀𝕋𝔼Z1 год назад
Класс,теперь ухилянты точно не сбегут

Хуёвое Старобешево 🇺🇦1 год назад
Учитывая что рядом должен ходить оператор с пультом, то эта машина будет очень эффективна на Закарпатском фронте

Gary Cooper 🇺🇦🤝🇰🇵1 год назад
Для Західного кордону саме то!

Alex1 год назад
Дивіться, нєраби, ваші донати працюють! Щоб потім не скиглили що все розікрали.

Кіт Поета на орбіті 🇷🇼1 год назад
Можна загони для хохлів віддалено будувати по областях, навіть без виїзду на місце, а дорогами заганять в потрібному напрямку пастися

Французік1 год назад
Це ті самі 10 мільйонів дронів зелупи

Пані Каструля1 год назад
Щоб раби не тікали

Прапраправнук Поэта1 год назад
Для западной границы закупили?

Жаба з ГУР1 год назад
А переступать заборонено міжнародною конвенцією чи шо?

Dark Side Of Ukraine1 год назад
Шо там з єбалом у зрадойобів, які питали де українські дрони?🤣
