Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Ось і приїхали
10 Kommentare

@NPU_GOV_UA прокоментуєте діяльність ваших працівників?

коментар від автора відео

мусора не люди.

Країна гній?

Мусора-не люди!(с)

Робити я не вмію, А красти ще боюся Поїду я до Києва, В міліцію наймуся! По переходах буду Старих бабусь ганяти Бо нехуй біля мене Капусту продавати! Отримаю я форму, Наручники і берці І буду найкрутішим У вашім місті перцем

охуевшие от безнаказанности пидарасы. Почему пидор не в окопе?

Украина превращается в банановую Республику

в цій країні жити більше неможливо мало того що зелені банди мародерять Всі гроші які тільки можуть спиздити плюс есесівці із поліції та ТЦК вивертають з кишеней все що не вспіли вкрасти зелені мародери у простого народу

страшно жить и оставаться в этой стране, и женщинам тоже уже, это пир мразоты мусорской и иже с ними, это начало, скоро просто будут стрелять,забирать телефоны и сжигать все, как вас и не было
