Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Ох і підріла
173,741 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

це Арнольд Шварценеггер з першої частини

так а чого підріла? ну дивне хобі звісно, але багато дивних хобі буває у людей. він неодноразово висловлювався на нашу підтримку і на початку війни зняв велике відео де казав росіянам що не потрібно починати цю війну. що потім будуть як нацисти в свій час

Он поддерживает Украину и не любит трампа. Вырвано из контекста.

Убери свой пост, не позорься! Арни за Украину.

Какой же хуйней вы занимаетесь, ребята. Давайте еще Арни, поддерживающего вашу страну, распните за проебанные уроки истории и сраный бюст Ленина. Ну и родаков своих заодно, хули они памятники сифилитику лепили на каждом углу семьдесят лет

Смотрите, интерес успешного американского актера не совпадает с интересом дурачка с какого то захолустья 🤭 вот же беда

Бля, треба собі купити бюст Гітлєра і комусь за кордоном подарувати бо це історія

Хуйово але похуй, він усе одно зараз по суті на "нашій стороні". А там хай хоч єбеться з тими бюстами, головне що протистоїть трапму хоч на малій основі і на тому заєбісь

- Think About You

Угу, а тепер послухайте що він каже про Україну, війну і Путіна, та стуліть свою пельку. Зовсім йобнулися зраду шукати у кожному кутку, бляха.
