Sensitive content

This media may contain sensitive content.

Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Ох і підріла

173,741 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

василь байдак profil fotoğrafı
василь байдак1 yıl önce

це Арнольд Шварценеггер з першої частини

Vall profil fotoğrafı
Vall1 yıl önce

так а чого підріла? ну дивне хобі звісно, але багато дивних хобі буває у людей. він неодноразово висловлювався на нашу підтримку і на початку війни зняв велике відео де казав росіянам що не потрібно починати цю війну. що потім будуть як нацисти в свій час

🌍Blond & Wise profil fotoğrafı
🌍Blond & Wise1 yıl önce

Он поддерживает Украину и не любит трампа. Вырвано из контекста.

Inge 🇱🇻🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 profil fotoğrafı
Inge 🇱🇻🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿1 yıl önce

Убери свой пост, не позорься! Арни за Украину.

Helix Nebula profil fotoğrafı
Helix Nebula1 yıl önce

Какой же хуйней вы занимаетесь, ребята. Давайте еще Арни, поддерживающего вашу страну, распните за проебанные уроки истории и сраный бюст Ленина. Ну и родаков своих заодно, хули они памятники сифилитику лепили на каждом углу семьдесят лет

danboro profil fotoğrafı
danboro1 yıl önce

Смотрите, интерес успешного американского актера не совпадает с интересом дурачка с какого то захолустья 🤭 вот же беда

та скільки того життя profil fotoğrafı
та скільки того життя1 yıl önce

Бля, треба собі купити бюст Гітлєра і комусь за кордоном подарувати бо це історія

Olof✙Torvaldson➔ profil fotoğrafı
Olof✙Torvaldson➔1 yıl önce

Хуйово але похуй, він усе одно зараз по суті на "нашій стороні". А там хай хоч єбеться з тими бюстами, головне що протистоїть трапму хоч на малій основі і на тому заєбісь

Solar Heavy profil fotoğrafı
Solar Heavy1 yıl önce

- Think About You

Ivan Ivanov profil fotoğrafı
Ivan Ivanov1 yıl önce

Угу, а тепер послухайте що він каже про Україну, війну і Путіна, та стуліть свою пельку. Зовсім йобнулися зраду шукати у кожному кутку, бляха.

Benzer Videolar

🤬 Валерій ПРОЗАПАС: Ох нічого собі, Пристайко зізнався, що напередодні нападу "готувалися резервні локації для української влади у Лондоні", "готували рахунки для державних коштів" і "електронні ресурси телебачення, включно з приватними (!) компаніями"...... Тобто "1+1" вони готували до евакуації, а наприклад дитячі будинки Херсона, Запоріжжя і Донбаса - ні? І навіть готовності рвонути мости з півночі на Київ та Чонгар на півдні, і підвести туди по парі бригад не було, так виходить? Не те, щоб це якась сенсація, бо ми про багато що і так здогадувались, але тепер починають говорити про це як про щось буденне, "ну проєбалі дітей, людей, території, бо рятували гроші і важливу приватну власність, з ким не буває"... Тільки питання "А кто ж знал?!" тепер має відповідь - виявляється знали. Якесь задзеркалля.

Справа Громад

20,136 görüntüleme • 6 ay önce