Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Повечеряв мівіною
12,538 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Тхір(🐂) — визнаний раменоблогер1 год назад
Класичний контент

Тхір(🐂) — визнаний раменоблогер1 год назад
2009

Solar Heavy1 год назад
check out the vocals in this song

Микита1 год назад
я так урізноманітнюю

Хтонічний дід у білому ханьфу1 год назад
зберіг собі, бо тепер хочу таке зробити )

Laszlo Gogolak1 год назад
"Mi" — в’єтнамське слово, яке означає локшину, "Việt Nam" — тобто В'єтнам. Mi + Vi + Na = Mivina

Кіт Пушок1 год назад
У Мівіни несмачна лапша і розвалюється((( Reeva саме під такі страви дуже підходить як на мене! Рекомендую)

Тхір(🐂) — визнаний раменоблогер1 год назад
1: Здається, що я досі плутаю reeva з rolton. 2: Я їм таке раз на 1-2 роки, тому ваша порада навряд буде запам'ятовуватиметься мною)

O. Henry1 год назад
І як вам? 😀

☆ Bratka Evropeyets ☆1 год назад
А така штука як тобі? Тут рисова лапша доречі

Тхір(🐂) — визнаний раменоблогер1 год назад
Рисову не їдять у Японії

